Kierownik sklepu – Warszawa

JOB DETAILS

Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika sklepu, który będzie odpowiedzialny za  maksymalizację sprzedaży, efektywne motywowanie zespołu oraz zapewni doskonałą obsługę naszych klientów.

OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Zwiększanie sprzedaży poprzez budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Osiąganie wyznaczonych wskaźników KPI i zmaksymalizowanie wydajności sprzedaży dzięki zapewnieniu najlepszej obsługi klienta
  • Rekrutacja pracowników
  • Motywowanie i rozwój członków zespołu
  • Budowanie wizerunku marki ECCO
  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Znajomości współczynników KPI i realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Doskonałych zdolności organizacyjnych
  • Entuzjazmu i silnej motywacji
  • Zdecydowania w działaniu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, poczucia humoru
  • Pełnego zaangażowania oraz dyspozycyjności
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość nieustannego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Aplikację prosimy przesyłać za pomocą przycisku “APLIKUJ”